Relokacja

VIP-SERVICE jest firmą oferującą kompleksowe usługi związane z pobytem cudzoziemców w Polsce, relokacją oraz imigracją.

Z nami unikniesz stresu związanego z przybyciem do nowego miejsca. Zajmiemy się Twoją przeprowadzką oraz formalnościami związanymi z pobytem czasowym, stałym oraz osiedleniem się w Polsce. Dzięki nam zaoszczędzisz czas i pieniądze. Powiedz nam co Cię sprowadza do Polski i jak chciałbyś spędzić tutaj czas, a zajmiemy się zarówno Twoimi sprawami administracyjnymi jak i czasem wolnym. Zajmiemy się wszystkim, nawet rzeczami niemożliwymi!
Dzięki nam nie będziesz się czuł zagubiony ani samotny. Na naszą pomoc i wsparcie możesz liczyć 24 godziny na dobę.

Vip-service zajmuje się kompleksową organizacją pobytu obcokrajowców w Polsce, relokacją i imigracją. Zajmujemy się przeprowadzką oraz formalnościami związanymi z pobytem czasowym i pobytem stałym, osiedlaniem.

Usługi relokacyjne

Relokacja i przeprowadzka są niezwykle stresujące nawet bez konieczności znalezienia wykwalifikowanego agenta nieruchomości. Naszą firmę tworzą sami profesjonaliści, którzy pomogą Ci przebrnąć przez cały ten proces bez stresu. Jeżeli jesteś cudzoziemcem bądź zatrudniasz cudzoziemców i potrzebujesz pomocy czy wsparcia wybór VIP-SERVICE jest najlepszym z możliwych. Poprzez połączenie profesjonalnej wiedzy ze znajomością potrzeb firmy oraz dzięki wieloletniej obecności na rynku możemy zagwarantować Ci usługi na najwyższym poziomie. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę usług związanych z relokacją światową włączając w to imigrację, relokację międzynarodową, relokację lokalną, przeprowadzki oraz znalezienie zakwaterowania. Utrzymujemy jasne i bezpośrednie relacje z klientami dzięki czemu jesteśmy w stanie doskonale dopasować nasze usługi do Twoich potrzeb.
Każdy przybywający do Polski cudzoziemiec pragnie jak najszybciej się zaaklimatyzować i zorganizować swoje codzienne życie. Przeprowadzka, znalezienie mieszkanie, szkoły, kursu językowego czy załatwienie niezbędnych formalności to już nie problem! VIP-SERVICE zajmie się wszystkim co jest związane z Twoim pobytem w Polsce. Dzięki nam asymilacja stanie się przyjemnością.
Pomagamy cudzoziemcom przeprowadzić się do Polski oraz doradzamy i świadczymy usługi w następującym zakresie:
· Poszukiwanie mieszkań do wynajęcia i kupna
· Mienie Przesiedleńcze
· Relokacja
· Przeprowadzka
· Wyszukiwanie szkół międzynarodowych
· Administracja i załatwianie wszelkich formalności związanych z mieszkaniem
· Meldunek
Współpracujemy ze strony Polskiej z międzynarodowymi firmami zajmującymi się przeprowadzkami i relokacją.
W celu wynajęcia mieszkania lub domu skontaktuj się z nami.
Polecamy również wycieczki orientacyjne często stosowane przy wizytach orientacyjnych; mają one na celu zapoznanie potencjalnych pracowników z tym, czego mogą się spodziewać żyjąc w Warszawie (dodatkowo zapewniamy pakiet informacyjny).
Jest to specjalne dostosowany program spełniający indywidualne wymagania klienta i firmy.
Oferujemy następujące przykładowe wycieczki orientacyjne, do dostosowania indywidualnego:
· Krótkie jednodniowe – odebranie cudzoziemca z lotniska naszym transportem, odwiezienie do hotelu, przedstawienie kilku możliwych lokalizacji do zamieszkania, przewodnik – instrukcja na temat poruszania się i życia w Warszawie
· Lokalne - 2, 3 dni - odebranie cudzoziemca z lotniska naszym transportem, odwiezienie do hotelu, przedstawienie kilku możliwych lokalizacji do zamieszkania, wspólne oglądanie mieszkań do wynajęcia, pokazanie interesujących miejsc w Warszawie i w okolicach z możliwością aktywnego spędzenia czasu, wspólna pogawędka w pubie lub restauracji o życiu w Polsce, przewodnik – instrukcja na temat poruszania się i życia w Warszawie
· Lokalne - 4-10 dni - odebranie cudzoziemca z lotniska naszym transportem, odwiezienie do hotelu, przedstawienie kilku możliwych lokalizacji do zamieszkania, wspólne oglądanie mieszkań do wynajęcia, pokazanie interesujących miejsc w Warszawie i w okolicach z możliwością aktywnego spędzenia czasu, wspólna pogawędka w pubie lub restauracji o życiu w Polsce, przewodnik – instrukcja na temat poruszania się i życia w Warszawie. Dodatkowo, więcej mieszkań do obejrzenia, wycieczki po Warszawie, wycieczki po okolicach Warszawy, transfer na lotnisko

Polski